مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

کسب و کار در سه مرحله اساسی مورد بحث قرار می گیرد. مرحله اول راه اندازی، مرحله دوم مدیریت و مرحله سوم توسعه. در همه این مراحل اقدامات صحیحی باید انجام شود تا کسب و کار موفقی بوجود آمده و در ادامه نیز موفق باشد. مشاوره کسب و کار از جمله اقداماتی است که مدیر یا مدیران کسب و کار باید به آن توجه کرده و بکار بگیرند. اگر قصد راه اندازی کسب و کار را دارید و یا در مراحل مدیریت و توسعه هستید اینجا جایی است که می توانید برای کسب و کار خود یک قدم موثر و مفید بردارید.

مشاوره کسب و کار از راه اندازی تا توسعه

همانطور که گفته شد یک کسب و کار (در هر اندازه و وسعتی که باشد) از مراحل اولیه راه اندازی تا مراحل عالی توسعه نیاز به اقدامات اصولی دارد. این اقدامات می بایست به راهکارهای نوین و صحیح کسب و کار نزدیک باشد. پیشنهاد می شود برای کسب نتیجه مناسب در این موضوع حتما با یک مشاور مجرب در ارتباط باشید. چون در حال حاضر کسب و کارها باید مسیری را برای موفقیت طی کنند که با روال گذشته تفاوت بسیار زیادی کرده است. زیرا مخاطبان و مشتریان کسب و کارها، خواسته های متفاوتی با گذشته دارند.

مشاوره راه اندازی کسب و کار

بسیار خوب است اگر کسب و کاری از مراحل اولیه بصورت اصولی راه اندازی شود. در اینصورت، مدیریت و توسعه آن آسانتر بوده و مشکلات کمتری برای آن وجود خواهد داشت. اینکار از مواردی مانند تحلیل و بررسی، تدوین قوانین و آیین نامه ها، ملزومات قانونی، استخدام و … گرفته تا اقداماتی نظیر تبلیغات و برندینگ را در بر می گیرد.

مشاوره مدیریت کسب و کار

حفظ اعتبار و درآمد کسب و کار و همچنین مدیریت اصولی عوامل آن کاری بسیار تخصصی است. به همین جهت می بایست راس کسب و کار به علم مدیریت مجهز باشند. مشاوره مدیریت کسب و کار یکی از راهکارهای مناسب این موضوع است. همچنین برای فعالیت قانونمند و اصولی نیاز است که از یک مشاور حقوقی مجرب در خصوص چهارچوب قانونی فعالیت های خودمان مشاوره بگیریم.

مشاوره توسعه کسب و کار

زمانی که راه اندازی و مدیریت کسب و کار بصورت صحیحی انجام شود می توان توسعه کسب و کار را در پیش گرفت. افزایش اعتبار و قدرت یک برند از جمله مباحث مهم در توسعه کسب و کار است. این موضوع نیز می بایست تحت چهارچوب اصولی خود صورت بگیرد. شما در هر مرحله از کسب و کار می توانید با خانم دکتر جبلی در این باره کمک بگیرید.

نحوه برخورداری از خدمات مشاوره کسب و کار

برای برخورداری از خدمات مشاوره کسب و کار تنها کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.

3 دیدگاه. Leave new

 • یه بنده خدا
  2020-05-10 19:24

  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی و عزیز میخواستم بگم من حال دلم پریشانه واقعا گاهی وقتا میخوام خودکشی کنم ببنید من 24 سالمه ولی تو زندگی نیاوردم با این فشار زندگی و تورم و بیکاری خدایش آدم دلش خودکشی میخواد اونی که باباش پولداره براش مهم نیست هیچی ولی اونی که مثل ما نداره باید بمیره من باور میکنید پول نداشتم حتی برم دانشگاه این همه هم زحمت میکشم آخرش هیچی به هیچی کلا یه راه بزارید جلو من تا یکم حال و هوام عوض شه ممنونم از شما

  پاسخ
  • شاکر
   2020-06-08 09:00

   ما برای زندگی کردن انتخاب شدیم نه خودکشی
   این بزرگترین لطفی است که خداوند به ما عطا نموده. از بین میلیاردها اسپرم و کروموزوم ما انتخاب شدیم تا رشد پیدا کنیم و روح الهی در جسم ما دمیده شده. به خاطر این موهبت فوق العاده عظیم فقط باید شکرگزار باشیم. ما موقع دنیا اومدن هیچ چیزی نداشتیم حتی یه لباس تو تنمون ولی الان اگه دور و برمون رو خوب نگاه کنیم پر از نعمت هایی ست که خدا به ما داده. شکر نعمت باعث زیادی نعمت و کفر نعمت باعث از دست دادن نعمت میشه. فقط باید شکرگزاری اونهم به صورت عملی نه فقط لقلقه زبان باشه و از ته دل ناراضی باشیم. در ضمن شاد زیستن به پول نیست خیلی از پولدارها هستند که مشکلات بزرگ عاطفی یا مشکل سلامتی و. … دارند پس با توکل به خدا و تقویت روحیه شکرگزاری و معنویت و شاد بودن به خاطر داشته هامون همه چی درست میشه.

   پاسخ
 • سپیده مرتضویی
  2020-10-11 15:53

  سلام. من توی شهر ارومیه بیکار و دنبال کار می گشتم که از ته دل از خداوند خواستم که منو راهنمایی کنه. یک روز با آگهی دعوت به همکاری سایت ویرا برگ برخوردم و کلی با ترس و استرس به این شرکت پا گذاشتم. محیط بیشتر مردانه بود. اما واقعا از اون روز تا الان هزار بار بیشتر هر روز خدا رو شکر می کنم. چون اونجا من با افرادی آشنا شدم که از هیچ یه همچین کسب و کاری رو راه اندازی کرده بودن و وقتی ازشون می پرسیدم که چطور به اینجا رسیدی فقط می گفتند که ما کاری نکردیم خداوند همه کارها رو انجام میده. چندین دفعه در این مورد با هم صحبت کردیم و من تازه خداوند رو شناختم. خداوندی که لحظه به لحظه داره ما رو هدایت می کنه و ما نمی بینیم. خلاصه از اون روز به بعد اعتماد بنفسم و همه چیم دگرگون شده و الان کلا تبدیل به یه آدم دیگه شدم. می خوام اینو بگم که وقتی نا امید نیستی و از خداوند چیزی رو می خوای، خداوند تو رو هدایت می کنه به جای درست.
  همه تون شاد و موفق باسید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست