استعدادیابی کودکان و نوجوانان بصورت عملی و واقعی برای اولین بار در ایران

در دوره ای زندگی می کنیم که زمان ارزش بسیار بالایی دارد. قاعدتا برای یادگیری یک تخصص برای کار می بایست زمان قابل توجهی را صرف کنیم. کشف استعدادها در زمان کودکی و تمرکز بر روی آنها برای تربیت افراد متخصص و مستعد یکی از روشهای نوین در جوامع پیشرفته است. استعدادیابی کودکان این فرصت را فراهم می کند تا شخص از ابتدا بر روی تخصص مورد علاقه و استعداد خود کار کرده و در جوانی بجای کسب دانش مقدماتی در حوزه مربوطه یک متخصص تمام عیار باشد. این موضوع علاوه بر بازخورد مستقیم بر روی آینده درخشان فرد، بازخورد غیر مستقیمی در افزایش سطح کارایی نیروی کاری کشور داشته و بواسطه آن نیروهای جوان با انرژی بالای خود می توانند کشور را در مسیر توسعه قرار دهند.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان

این اتفاق قابل تقدیر برای اولین بار در ایران به همت دکتر جبلی انجام شده است. شما نیز می توانید کودکان و نوجوانان خود را برای استعدادیابی به ما معرفی کرده و بدینوسیله فرصت بی نظیری را برای آنها فراهم نمایید. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید استعدادیابی کودکان و نوجوانان بصورت عملی و واقعی صورت می گیرد. در این حالت می توان استعدادهای کودکان و نوجوانان را کشف کرد. برای درخواست استعدادیابی کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با شماره های موجود در تماس باشید.

توجه داشته باشید که استعدادیابی کودکان و نوجوانان با دریافت هزینه انجام می شود و رایگان نخواهد بود.

توضیحات کامل استعدادیابی عملی کودکان و نوجوانان برای اولین بار در سطح ایران توسط دکتر لیلا جبلی

بازیگری و هنرپیشگی – خلبانی – پزشکی – دندانپزشکی – کشاورزی و …

استعدادیابی کودکان و نوجوانان
استعدادیابی کودکان و نوجوانان
استعدادیابی کودکان و نوجوانان
استعدادیابی کودکان
استعدادیابی نوجوانان

مرکز استعدادیابی کودکان در تهران

استعدادیابی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان از موثرترین اقدامات در ساخت آینده درخشان و موفق آنهاست. یکی از بزرگترین دغدغه های والدین این است که فرزندانشان بتوانند در آینده فردی مفید و موفق در جامعه باشد. برای عملی کردن این موضوع می بایست به علاقه و استعداد فرزندانمان احترام گذاشته و آنها را در مسیر دستیابی به تخصص مورد همراهی کنیم. دوره های استعدادیابی کودکان و نوجوانان که به همت خانم دکتر جبلی تشکیل می شود از قدمهای بسیار موثر در کشف استعدادها و پرورش صحیح و اصولی آن می باشد. اگر شما نیز می خواهید آینده فرزندانتان را از همین امروز بسازید پیشنهاد می کنیم توسط شماره های موجود در صفحه تماس با ما اقدام به ثبت درخواست استعدادیابی نمایید.

استعدادیابی کودکان و نوجوانان در شهرستان ها

مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان در تهران قرار دارد. اگر از شهرهای دیگر مانند مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، اهواز و … هستید می بایست برای استعدادیابی به تهران مراجعه نمایید.

فهرست