مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

خانواده به عنوان خواستگاه هر فرد برای حضور و فعالیت در اجتماع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همه ما نسبت به خانواده ای که در آن حضور داریم یکسری وظایف و تعهدات داریم و می بایست برای حفظ و ثبات خانواده به آنها متعهد باشیم. این تعهدات بخصوص در زمانی که به عنوان راس خانواده یعنی همسر، مادر و یا پدر نقش داریم اهمیت بالاتری به خود می گیرد زیرا مدیریت و راهبرد خانواده به عهده ماست. اگر برای تشکیل خانواده و مدیریت آن نیاز به کمک دارید خدمات مشاوره خانواده به همین منظور در نظر گفته شده است.

مشاوره خانواده چیست و چه اهمیتی دارد؟

همه ما بسته به موقعیت و شرایط مان نسبت به سایر اعضای خانواده خود مسئولیت داریم. این مسئولیت برای ارکان مدیریتی خانواده یعنی زن و مرد از اهمیت بیشتری برخوردار است. بر همین اساس زن و مرد می بایست با تکیه بر مهارت های اکتسابی حاصل از مشاوره خانواده نسبت به بهبود زندگی خود تلاش نمایند. فرزندان خانواده نیز می بایست به نحو صحیحی تربیت شوند تا بتوانند فردی موفق و مفید باشند. در مقایسه خانواده های موفق با خانواده های غیرموفق از لحاظ ساختاری به چند تفاوت ساده اما اساسی می رسیم! این تفاوت ها در مواردی نظیر آگاهی، عشق، محبت، مسئولیت پذیری و همدلی می باشد که بدون آنها نمی توان خانواده و زندگی زناشویی مناسبی داشت. اگر فردی تصمیم بر ازدواج و تشکیل خانواده گرفته است می بایست مهارت و آگاهی لازم را داشته و یا کسب نماید.

یک اصل اجتناب ناپذیر در روانشناسی خانواده

با توجه به اینکه همه انسان ها در اجتماعی به نام خانواده زندگی می کنند و یا حتی در صورت زندگی انفرادی به نحوی به یک خانواده متعلق دارند، نباید تنها شرایط و منافع شخصی در نظر گرفته شود. ما نسبت به تک تک اعضای خانواده خود، مسئولیت هایی داریم و می بایست برای حفظ ارکان خانواده به آنها پایبند باشیم. خوشبختانه در کشور ما، خانواده در بالاترین جایگاه فردی و جمعی قرار دارد و این موضوع نشان دهنده مهر و محبت بالای اعضای خانواده ها در ایران است. باید این مساله را در نظر داشته باشیم که ما تنها زندگی نمی کنیم که هر طور خواستیم زندگی کنیم! و بر همین اساس حتما باید بدانیم که رفتار و کردار ما بر جو خانواده اثرگذار است. اگر یکی از اعضای خانواده مشکلی داشته باشد کل خانواده را درگیر خود می کند.

جالب است بدانید منشا مشکلات انسان ها در یک جایی از گذشته قرار دارد! اگر شخصی پرخاشگر است، دروغ می گوید، افسرده است، همیشه منفی نگری می کند، تعهد اخلاقی ندارد و … باید دانست که این مشکلات به یکباره به وجود نیامده است و غالبا ریشه در سبک زندگی و سیستم خانوادگی آن شخص دارد. زمانی که یک شخص برای مشکلی به روانشناس مراجعه می نماید با بررسی های مقدماتی اگر مشخص شود که منشا ایجاد این مشکل از خانواده بوده، لازم است دیگر اعضای خانواده نیز مورد ارزیابی قرار گرفته و راهکار متناسب با شرایط موجود ارائه شود.

مشاوره به منظور رفع مشکلات خانوادگی

قاعدتا در زندگی زناشویی یا ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر، ممکن است مشکلاتی وجود داشته. همچنین اگر مشکلی نیز وجود نداشته باشد می توان مدیریت بهتر را در دستور کار قرار داد. این مورد یکی از راهکارهای مدیریت و دستیابی به عشق در زندگی مشترک است. مشاوره خانواده در قالب خدمات زیر قابل ارائه است که در صورت نیاز و تمایل می توانید از آنها بهره مند شوید:

 • مشاوره خانواده به منظور همسرداری و تربیت فرزند
 • حل اختلاف، خیانت همسر و مشاوره طلاق
 • کنترل پرخاشگری، مهارتهای ارتباطی، اعتماد به نفس
 • مهارتهای نه گفتن و ابراز وجود

مشاوره خانواده به منظور همسرداری و تربیت فرزند

همسرداری و تربیت فرزند یکی از مهمترین مباحث در حوزه خدمات مشاوره خانواده است. رفتار مناسب با همسر برای دوام زندگی و همچنین تربیت صحیح فرزندان مهمترین مواردی هستند که باید به آنها توجه ویژه ای داشت. لازم است بدانید که حال اعضای خانواده بصورت کاملا مستقیم به هم وابسته است و وظیفه مدیریت این مسائل با والدین است. کودک را می توانیم مانند نهالی کوچک یا گِلی خام بدانیم که بصورت کامل از حرکات و رفتار ما تاثیر می گیرند. به موضوع تربیت فرزند حتی باید قبل از اقدام به فرزندآوری پرداخت! به اینصورت که می بایست زیرساخت های لازم جهت رشد و تربیت سالم فرزند مهیا باشد. اگر اختلافی بین زن و شوهر وجود دارد می بایست حتما رفع شود تا این مشکل به تمامی اعضای خانواده سرایت داده نشود.

این امکان هم اکنون برای شما وجود دارد که از خدمات مشاوره خانواده دکتر لیلا جبلی بهره مند شوید. توجه داشته باشید که این خدمات تنها برای خانم ها یا صرفا برای آقایان نیست! بلکه هر شخصی به تنهایی یا با همسر و فرزندان خود می تواند از مشاوره خانواده بهره بگیرد.

مشاوره به منظور حل اختلاف، خیانت همسر و طلاق

وجود و بروز یکسری اختلافات ممکن است در هر خانواده ای اتفاق بیافتد. مهمتر از اینکه به دنبال چرایی و علت این ماجرا باشیم می بایست به دنبال حل و رفع این مشکلات باشیم. بحث بی مورد و دامن زدن به این موارد چیزی را حل نخواهد کرد. توصیه می کنیم در چنین مواردی حتما با مشاور خانواده مجرب در ارتباط باشید تا بتوانید یک راهکار صحیح را برای پایان دادن به مشکلات بیابید. در بسیاری از موارد، مشکلات بین زوجین با راهکارهای بسیار ساده قابل رفع می باشد! چون هر دو طرف قصد حفظ و حراست از زندگی خود را دارند تنها با کسب مهارت های لازم می توان یک زندگی شاد و رویایی را در کنار همسر و فرزندان تجربه کرد.

خدمات مشاوره در خصوص خیانت همسر : نحوه صحیح مواجهه با خیانت همسر و روش های جلوگیری از آن

خوب زندگی کردن یک مهارت اکتسابی است

موضوع بسیار مهمی که اغلب از آن غافل هستند این است که ما برای داشتن یک زندگی خوب و با کیفیت می بایست مهارت های آن را داشته و در صورت نداشتن این مهارت ها، آنها را کسب کنیم. یک انسان از زمان تولد تا مرگ، همواره در حال یادگیری و کسب تجربه است. اگر یک انسان در شرایط مطلوبی به لحاظ کسب مهارت های زندگی قرار نداشته باشد نخواهد توانست یک زندگی ایده آل را تشکیل داده و آنرا مدیریت نماید. برای اینکار می بایست مهارت های خوب زندگی کردن را فرا بگیرد! شما در هر مرحله ای از زندگی خود که هستید اگر احساس می کنید وضعیت ایده آلی ندارید پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره بهره بگیرید تا زندگی را برای خود و خانواده تان شیرین و لذت بخش نمایید.

نحوه برخورداری از خدمات مشاوره خانواده

https://drjebeli.com/wp-content/uploads/videos/family-counseling.mp4

برای برخورداری از خدمات مشاوره خانواده تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۹۸۴ تماس حاصل نمایید. خدمات مشاوره خانواده بصورت حضوری و غیرحضوری قابل ارائه بوده و شما هر کدام را که مایل بودید می توانید انتخاب نمایید.

80 دیدگاه. Leave new

 • ناهيد
  2018-11-29 20:36

  لطفن ميخواهم با خانوم دوكتور به تماس شوم ايا امكانش هست ؟

  پاسخ
  • نویسنده
   2018-12-11 10:44

   سلام
   بله، لطفا جهت مشاوره تلفنی و حضوری با شماره زیر تماس بگیرید.
   02188881984

   پاسخ
 • زهرا
  2018-12-30 19:38

  منکه دیگه خسته شدم هرکاری کردم بی فایده بود دلم میخوادلمیرم

  پاسخ
 • سلام درمورد بی نظمی وشلختگی همسرمون چه کار میتونیم بکنیم؟

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-01-27 00:27

   سلام
   راهکارهای رفع یک مشکل بر اساس ساختار شخصیتی افراد با هم متفاوت است و نمی توان با یک راهکار ثابت برای همه افراد به نتیجه رسید. پیشنهاد ما این است اگر این موضوع موجب بروز اختلال در زندگی شما و همسرتان می شود حتما با مشاور در ارتباط باشید.
   رزرو زمان مراجعه : تماس با ما

   پاسخ
   • مهتاب
    2021-06-07 11:31

    سلام
    22سالمه سه ماهه ازدواج کردم گوشی همسرم متوجه شدم بایک خانم شوهر دار رابطه دارند به مادرم گفتم مادرم هم به همسرم گفت همسرم قسم خورد که از روی انتقام بوده
    مادرم به خواهرشوهرم گفت خواهر شوهرم زنگ زد به شوهر زنه
    شوهرم همش میگه تو نباید به مادرت میگفتی

    پاسخ
  • محمد
   2019-06-29 22:11

   باسلام خدمت خانم دکتر
   خانم دکتر ببخشید من مشکلاتم خیلیه گفتم ببینم شما cd یا چیزی هس که برای من خانومم باشه ک جداگانه هر کدومون نگاه کنیم زندگیمون بهبود پیدا کنه من زندگی و همسرمو خیلی دوست دارم اما خانواده خانومم اجازه نمیدن ک زندگیمون خوب باشه

   پاسخ
   • حامد
    2020-08-17 17:56

    وقت مشاوره آنلاین از طریق واتساپ یا تلفن ، چطور میتونم بگیرم؟

    پاسخ
 • با سلام
  من یه مشکل بسیار بزرگ دارم که همسرم با مادرم مدام در حال بحث و اختلاف نظر هستن راستش این وسط موندم دارم عذاب میکشم آخر هر بحث هم من مقصر میشم که چرا طرف مادرم نبودم یا اینکه چرا طرف همسرم نبودم راستش خیلی خسته شدم رابطه ام با مادرم و همسرم خیلی خرابه دلیلش هم حمایت نکردن از طرفین هنگام بحث

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-02-05 16:26

   سلام. این موضوع به بررسی نیاز دارد. پیشنهاد می کنیم خودتان یکبار برای مشاوره مراجعه نمایید تا موضوع بصورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی موضوع، راهکار حل این مشکلات منطبق بر مشکلات موجود به شما ارائه می شود. با تشکر

   پاسخ
   • نسترن حبیبی
    2019-03-25 14:29

    سلام

    دختری 29 هستم که با مشکلی دست و پنجه نرم میکنم که به شدت روح و روان من رو داغون کرده و به شدت عذابم میده من دو برادر دارم که به من حرفهای رکیک میزنن و به شدت بدهن هستن و باگفتم عرض معذرت من رو ج ….ده خراب هرزه خطاب میکنن در حالی که من محجبه و کار خلافی ازم سر نزده و مذهبیم اوایل که این کلمه رو میشندیم تمام وجودم رو یخ میبست از خجالت و دنیا روی سرم خراب میشد و کتک هم می خوردم از برادرم که سه سال از من بزرگتر بود اخرین بار با مشت زد توی چشم من که بلافاصله تقاصش رو پس داد و راهی بیمارستان شد و از اون وقت به بعد دیگه من رو نزد چون فکر کنم ترسید ولی رویه کارش تغییر کرد و من رو با کلمه زشت و کیک خطاب قرار میدهد نمیدانم چکار باید بکنم پدری بالاسرمون نداریم ( پدر و مادرم وقتی ۲۳ سالم بود طلاق گرفتن ) مادرم چیزی نمیگه بهشون و همیشه من رو مقصر میدونه
    خواستگاری ندارم که ازدواج کنم و از خانوادم دور بشم و پشت سرم رو هم نگاه نکنم
    ماندم و نمیدونم با زندگیم چکار کنم خسته شدم از این حرفهای زشت و رکیک
    چکار کنم ؟
    همیشه ازشون دوری میکنم ولی گاهی همه چیز جوری کنار هم قرار میگیره که سر چیزای کوچیک دعوا به پا میشه و انواع اقسام حرف های زشت به من بدبخت زده میشه بخدا گریه ام گرفته خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

    پاسخ
   • فاطمه تعالیمی
    2020-06-26 01:25

    سلام خانم دکتر من یک دختر ۱۳ ساله دارم که تازه عادت ماهانه شده،ویک ماهی که برای خوابیدن عجیب و غریب استرس می گیره ومیگه نمی‌دونم چرا ولی نمی تونم بخوابم از ۶ ماهگی هم جدا خوابیده اگر راهکاری دارید ممنون میشم بگید.

    پاسخ
 • سلام لطفا از طريق ايميل به من وقت مشاوره غير حضوري بدهيد. امكان تماس با تلفن ندارم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-02-24 16:26

   با سلام
   متاسفانه در حال حاضر امکان ارائه مشاوره بصورت ایمیل وجود ندارد.

   پاسخ
 • ,صغری
  2019-03-27 02:59

  سلام
  پسر۱۱ساله ای دارم که پدرش همیشه می گوید تو هیچی نمیشی و نمیخوام پول خرجت کنم آینده نداری دوماه فرستاده فوتبال ازش کاراهای یک فوتبالیست حرفه ای رو میخواد خلاصه رابطه پدر و پسری ندارن ونگرانم لطفأ‌راهنمایی کنید ….

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-03-30 14:48

   سلام بر شما
   موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
   پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
   با تشکر

   پاسخ
  • اصغر
   2020-05-11 06:10

   سلام
   من تو زندگی زناشویی به مشکل خوردم و دیگه واقعا بریدم،جوری که کارمون به طلاق توافقی هم کشیده و در مرحله ی آخر صدور رای می باشد ولی زنم مثل اینکه پشیمان شده ولی داره تهدید میکنه و فقط بد دهنی میکنه مدام به خانواده ی من بی احترامی میکنه و من رو تو خانواده به نوعی سکه پول کرده.واقعا خسته شدم از این همه بد دهنی ایشون.لطفا راهنمایی کنید چطور من از این بحران خارج شم.چون واقعا غز این رفتارش خسته شدم

   پاسخ
 • علیرضا
  2019-03-30 03:10

  سلام خانم دکتر زندگیم رو وست دارم بخاطر 2 فرزندم که بچه های خوبی هستند ولی خانمم خیانت میکنه خسته شدم اززندگی لطفا راهنماییم کنید چطور زندگیم. رو کنترل کنم زنم از کنترول من بیرون رفته

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-03-30 14:50

   سلام بر شما
   برای بررسی دقیق موضوع و همچنین دریافت مشاوره لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
   پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
   با تشکر

   پاسخ
   • پوریا
    2019-07-15 02:13

    من یک آقای 46 ساله هستم ، حرفهایی هست که برای من شده یک درد بزرگ که نمیتونم به هیچ روانشناس مردی بگم …و نميتونم به هیچ خانم روانشناسی هم تو ایران با این عرف و فرهنگ و بی اعتمادی که وجود داره بگم … الان دیگه شدم ی آدمی که تو گذشته و حال گیر کردم و واقعا دیگه میخام تموم شه و یکی بهم کمک کنه …

    پاسخ
 • علیرضا
  2019-03-30 03:17

  درادامه نوشتار قبل بخاطر اینکه دختری 12 ساله دارم وپسری 20 ساله که پسرم مبتلا به سرطان لنفوم هست دوست ندارم بااین مریضی جدایی پدرمادرت رو ببینه که روحیه اش خراب بشه وکنترل مریضیش ازدست دکتر خارج بشه ولی خانمم رعایت نمیکنه ومطمعن ام خیانت میکنه درصورتی یکسال هست زن وشوهر نیستیم مثل خواهر برادریم وفقط پول من رو میخواد اصلا فکر این دوبچه نیست فقط توفکر آرایش کردن ورفتن بیرون ازخونه هست لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 • الناز
  2019-03-30 17:30

  سلام محبت میکنید اگر از همین طریق منو راهنمایی کنید. یکی از دوستان من خانواده ناآرامی داره و پدر و مادرش دائم در حال جنگ و دعوا اند. خیلی دلم براش میسوزه. چند وقت پیش میخواست (به دروغ) از پدرش پیش مادرش بدگویی کنه و بگه که بهش خیانت کرده. متوجه شدم و منصرفش کردم. حالا نمیدونم تکلیف چیه؟ به مادرش بگم که دوستم همچین قصدی داشته؟ و اینکه خودم هم هر وقت همدیگه رو میبینیم و اون درددل میکنه خیلی خیلی تا چندرور ناراحت و افسرده ام به خاطر مشکلاتش اما خب یکی از دوستانم هست بهرحال و من نمیدونم چطور تاثیرپذیریمو از این موضوع کم کنم؟:(

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-04-06 15:56

   سلام. باید توجه کنید که مسائل مرتبط با روانشناسی نیاز به بررسی و تحلیل دارد تا راهکار موثری داده شود. می توانید به دوست خودتان پیشنهاد کنید تا با روانشناس به جهت بررسی و حل مشکلات در ارتباط باشد.

   پاسخ
 • سلام
  همسر من با خانوادم مشکل داره و یکسره ازشون ایراد میگیره و یه جوایی همش کاری میکننه من باهاشون قطع رابطه کنم اما از طرف دیگه خودش شدیدا به خانوادش وابستست و یه روز نمیتونه دوریشون تحمل کنه واقعا خسته شدم از کاراش و حرفهاش تا بهش هم حرف میزنم میگه جدا شو برو با خانوادت زندگی کن

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-04-12 12:40

   سلام
   برای حل این مشکل شما و همسرتون باید مهارت های زندگی و مهارت های همسرداری رو یاد بگیرید.
   برای آموزش مهارت ها و مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سیدحمید بنوفاطمه
  2019-04-15 13:59

  سلام و خسته نباشید.
  ما حدودا ۳ سال هست که عقد کردیم قبلا من دچار ایرادهایی بودم که البته رفعشون کردم و همسرم هم به این باور پیدا کرده ولی خوب چون مادرش درجریان مشکل بنده نبود و مشکل مارو اختلاف نظر تلقی میکرد ولی حالاهم که میخوایم درست کنیم همه چیز رو مادرش سد بزرگی در زاه ماست و همسرم هم مسلما سمت خانواده خودش هست و میگه فقط یه سند باطل میشه و من تا آخر دنیا کنارتم و رهات نمیکنم واقعا نمیفهمم باید چیکارکنم یا اصلا زنم منو میخواد یانه چون یه موقع هم میگه کسیکه عاشق باشه از در بیرونش میکنن باید از پنجره بیاد میگم باشه برات میجنگم فقط بگو چیکارکنم بعد دوباره میگه هیچی الان دیگه دیر شده واقعا دیگه نمیدونم باید چیکارکنم من خودم لیسانس روانشناسی دارم از دانشگاه رودهن و با تجربه زیادی در این دنیا واقعا تو این یکی موندم و کاملا عاجز هستم خواهش میکنم کمکم کنید زنم و به اندازه پرستش دوسش دارم حتی اگر لازمه حضوری خدمت میرسیم ولی خواهش میکنم جواب بدید.
  بینهایت ممنون و متشکرم.

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-04-16 09:42

   سلام
   جهت آموزش مهارت های همسرداری و مهارت های زندگی که باعث میشه شما از دخالت دیگران (از قبیل مادر خانم) جلوگیری کنید و چجوری صحبت کنید طوری که ناراحتی بوجود نیاد برای زوج درمانی به مشاوره مراجعه کنید.

   پاسخ
 • مهرنوش
  2019-05-07 10:48

  سلام
  من به مدت 8 ماه هست که ازداج کردم و از زندگی خودم راضی هستم. ولی یه سری مسائل یا رفتارهایی که از همسر میبینم باعث شده نسبت به رفتارها از نظر گفتاری و کردار حساس و آزرده خاطر بشم. ایشون خیلی خانواده دوست هستند و هر زمان که من از مادرشون ناراحت شدم و به ایشون اطلاع دادم برای رفع مشکل تنها چیزی که میشنوم اینه که مادرشون قصد بدی نداشته یا منظوری نداشته. من و همسرم خیلی همدیگه رو دوست داریم . دوست دارم در زندگی موفق باشم.لطفا راهنماییم کنید
  و مسئله دیگه هم اینکه با بعضی از رفتارهای مادر شوهرم موافق نیستم و نمیدونم چطور احساس خودم یا بهتر بگم نظر خودم رو بهشون بگم تا باعث ناراحتی و دلخوری بین ما نشه.

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-05-15 10:01

   سلام بر شما
   جهت برطرف شدن مشکلات با همسرتون نیاز به زوج درمانی و مشاوره دارید و تا مشکلات حادتر نشده به روانشناس مراجعه کنید، چون تازه ازدواج کردید مشکلات قابل حل هستش.
   برای مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام
  شوهر من حسادت دارد. دشمنی میکند .بخیل و خسیس و متکبر است و حاضر نیست کسی از او بهتر بماند.
  میدونم پدر بی مسئولیتی داشته او را مذهبی بزرگ نکرده،
  انضباط ندارد و شلخته و نامرتب و بی برنامه زندگی میکند
  تعهدی به تربیت فرزندان ندارد
  فحاشی میکند و حرفهای زشت میزند و بدگویی میکند و غیبت کرده و پشت سر دیگران حرف میزند و دروغ میگوید
  آیا این ویژگی هایی که دارد میشود بخاطر بی نمازی باشد؟
  آخه نمازش را سبک میشمارد و روزه نمیگیرد.
  دخترمون 14 سالشه همه روشهای باباش رو پیش میگیرد خیلی نگرانم.
  خیلی روی تربیت بچه ها (و پسر 8ساله) حساس هستم چون پدرشون اصلا به تربیت آنها اهمیت نمی دهد.
  شوهرم با زبان ابراز محبت میکند ولی در عمل صفره.
  در ضمن 22ساله ازدواج کردیم و همیشه زودانزالی داشته، تو هیچ مراحل زندگی من اصلا ازش راضی نیستم. به اصرار مادرم باهاش ازدواج کردم( پسر خاله دختر خاله هستیم)
  میتونید من رو راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-05-15 10:03

   سلام بر شما
   شما در درجه اول نیاز به زوج درمانی و مشاوره دارید ابتدا باید مشکلتون رو با همسرتون حل کنید و بعد مشکلتون رو با فرزندتون حل کنید.
   لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سمیرا
  2019-06-12 16:33

  سلام شوهرم شلخته و بد زبانه خودش هم خیلی آدم حسابی فرض میکنه توی کارهای خونه کمک نمیکنه بدتر کثیف هم میکنه بعدش همش به سر من قور میزنه این کار بکن اون کارو بکن انگار من کنیزشم همسرش نیستم موقع نزدیکی هم خودشو شهوتی میکنه زود ارضا میشه و به من کاری نداره که من چی پس همه کارها رفتار و حرکاتش مثل یه حیوان برخورد میکنه به دین و مذهب هم اعتقادی نداره همیشه فوش میده سیگار هم می کشه یه دختر دارم تازه ۳ سالش تمام شده بچه هم هر کاری میکنه به دخترم میگم مثلا این کار بده میگه بچه است دیگه ولش کن کاری به کارش نداشته باش دست بزن هم داره بخدا دیگه بریدم لطفا کمکم کنید سمیرا از همدان

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-06-23 15:33

   سلام بر شما
   لطفا جهت مشاوره تلفنی زودتر اقدام کنید.

   پاسخ
 • اسما
  2019-06-17 16:22

  سلام منو شوهرم تقریبا 4ماه ازدواج کردیم هروقت میریم بیرون برای گردش ویا مهمانی خیلی روم حساس هست مثلا دیشب از پارک برگشتیم کلی منو دعوا کرده که چرا من تو جمع روبه روی چند تا پسر مجرد نشستم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-06-23 15:29

   سلام بر شما
   به احتمال زیاد شوهر شما مشکلات شخصیتی دارند و باید جهت زوج درمانی و مشاوره مراجعه کنند به مشاوره.
   برای تعیین نوبت مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام مدت ۸سال پیش بایه دخترازفامیل اشناشدم وبه اون علاقه پیداکردم قرارشدبااون ازدواج کنم اماخانواده ام ایشون رودرسطح خانواده خودمون ندونست ومن هم به خاطرقول به اون دخترازدواج ناخواسته کردم وحالادوتادختردارم هنوزکه بعداز۸سال به فکراونم زندگی حال من شده جهنم وبرای فرارازاین حالام بایکی دوست شدم که اون هم دنبال پوله اگه میشه من روازاین سردرگمی نجات بدین لطفا

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-06-23 15:27

   سلام بر شما
   برای بررسی دقیق تر مسئله و اینکه شما چرا تنهایی چنین تصمیم گرفتید و در نهایت آیااز لحاظ روانی و شخصیتی چنین مشکلی دارید یا خیر می بایست اقدام به نوبت گیری کنید و مشاوره مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام عرض ادب . من 16 سال سن دارم اما با این حال به حدی از زندگی ام خسته شدم که می خوام دست به خود کشی بزنم به نظرم دیگه نمی تونم ادامه بدم چون خیلی تحمل کردم چون این مشکلات من از 12 ،13 سالگی شروع شده و دیگه نمی تونم بیشتر از این تحمل کنم .
  من با خانواده ام زندگی می کنم با یه برادر بزرگ تر از خودم . یه پدر دارم که همش بی اعصاب و تا حالا جرات نداشتم باهاش حرف بزنم چون تا یه چیزی بهش بگم سریع می خواد منو کتک بزنه و یه مادر دارم که اگه به حرفش گوش ندم در صورتی غلط باشه منو از همه چی مبزنه میکنه و یه جوری پیش پدرم حرف میزنه که پدرم منو کتک میزنه و یه برادری که به هیچ عنوان از من حمایت نمیکنه( البته بهتر بگم هیچ یک از اعضای خانواده ام از من حمایت نمی کننه ) و همش به من زور می گه اونم منو کتک می زنه . پدرم دو شغله هست و مادرم هم پیش پدرم در شغل دومش(نانوایی) کار میکنه و وقت نمی کنن که بیان مشاوره چون وضع مالی خوبی هم نداریم و حتی پدر مادرم هم بیشتر موقع ها با هم دعوا میکنن چون با پدرم به هیچ عنوان نمیشه حرف زد چون اگه چیزی بهش بگیم که وا به میلش نباشه صداش و میبره بالا و می خواد کتک بزنه و من هم ادمی چاق هستمو سر همین موضوع هم منو مسخره میکنن دیگه هیچ اعتماد به نفسی ندارم و نه میتونم به کسی اعتماد کنم حتی خودم دیگه نمی دونم چی کار کنم و دیگه نمی تونم کاری بکنم خیلی خستم لطفا اگه راه حلی برای این زندگی نکبت بار من دارید ممنون میشم هر چه زودتر اعلام کنید

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-04 15:12

   سلام امیر
   با توجه به اینکه وضیعیت مالی خانواده سطحی نداره که پیش مشاوره تشریف ببرید شما باید روی وزن خودتون کار کنید و هر روز روزی 1 ساعت پیاده روی داشته باشید جوری که عرق کنید و این عرق کردن باعث ترشح کردن هورمون هایی میشود و این ترشح این هورمون ها باعث میشود که وارد خون شود که روحیتون تغییر کند در نتیجه هم وزن شما کم خواهد شد و هم اعتماد بنفس شما بالا میرود.
   لطفا بعد از کار کردن روی موارد بالا نتیجه رو بفرمایید.

   پاسخ
 • ثریا
  2019-07-31 15:18

  سلام _ میتونم با خانم دکتر به تماس شوم آیا امکانش هست؟ چون من دبی زندگی میکنم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-08-04 09:59

   سلام بر شما
   بله لطفا به ایدی: dr.leilajebeli@ در اینستاگرام دایرکت بدید و یا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • فاطمه
  2019-08-18 03:07

  سللام خسته نباشیم من ی مدتی هستم ار همسرم سرد شدم چطوری که میبینی حالم بد میش

  پاسخ
  • محمد
   2019-12-07 00:20

   سلام خانم دکتر جبلی من 60 سالم هست سال نودویک از همسرم جدا شدم در طی این مدت مشکلات زیادی داشتم و تصمیمات اشتباه در رابطه با دو فرزندم و ازداوج مجدد داشته و دارم و نمیتونم تصمیم درستی اتخاذ کنم لطفا کمکم کنید و در صورت امکان جهت مشاوره و راهنمایی حضورا مشکلاتم رو بازگو کنم سپاسگزارم

   پاسخ
   • دکتر لیلا جبلی
    2019-12-25 15:56

    سلام؛
    شما به مشاوره نیاز دارید. اگر تمایل داشته باشید می تونید با شماره 02188881984 تماس گرفته و درخواست زمان مشاوره حضوری کنید.

    پاسخ
 • سلام حسن هستم
  من 38 سالمه 11 ساله که ازدواج کردم و یک پسر 5 ساله دارم و از همون ابتدای ازدواجم برای زندگی مشترکم تلاش زیادی کردم تا بتونم یک زندگی ایدال و سالم رو برای خودم و خانوادم بسازم اما متاسفانه به خواسته های خودم نرسیدم و زندگیمون خیلی کسل کننده شده و این رو یک شکست بزرگ و ناتوانی رو از چشم همسرم میدیدم که موجب شد به بیرون پناه ببرم و با یک خانم متعلقه رابطه پیدا کردم تا بتونم به ضعف کسل کننده زندگیم فکر نکنم و الان مدت 2 سال است که از این رابطه میگذرد و یک سال و نیم هست که همسرم از این رابطه اطلاع کامل پیدا کرده است و همین موضوع مشکلات ززندگیمون رو دو چندان کرده است . همسرم تغیرات زیادی به خودش داده است و از من خواسته تا رابطه ام با اون خانم قطع کنم و من هم نتونستم کامل قطع کنم ولی خیلی کم شده است وهمین رابطه خیلی کم باعث شده داعم بر سر این جرایان کارمان به مشاجره بکشد و من برای آینده خودمون و پسرمون به شدت نگرانم.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید ضمنا از بذل و توجه شما که وقت تان را صرف خواندن مشکلات ما نمودید کمال تشکر و امتنان را دارم
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-12-09 12:00

   سلام بر شما
   در ابتدا باید علت سرد شدن شما نسبت به همسرتون مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز مهارتهای همسرداری آموزش داده شود، در مرحله بعد ایرادات شخصیتی و فردی نظیر افسردگی و … بررسی شود. بنابراین جهت بررسی دقیق موضوع و مشاوره و روان‌درمانی، لطفا از طریق شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۹۸۴ نسبت به رزرو زمان مراجعه اقدام فرمایید.
   پس از بررسی کامل موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می‌شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • حامد
  2019-11-09 08:48

  درود بنده ناشنوا هستم نمی‌تونم وقت مشاور تماس بگیرم امکان هست اینجا پیام برامون وقت بگیرید ممنون میشوم
  در ضمن مشکل دارای همسر و فرزند و علاقه خانم دیگه، کمبود احساسات محبت، افسردگی، خودکشی نیاز به مشاور دارم
  لذا هزینه مشاور اعلام بفرماید؟
  مشاور ‌‌روانشناسی بصورت آنلاین در واتس اپ ارتباط برقرار کنیم؟
  منتظر اعلام شما هستم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-03 10:53

   سلام
   لطفا برای هماهنگی نوبت به ایدی اینستاگرام زیر پیام بدید و در دایرکت بفرمایید که ناشنوا هستید.
   dr.leilajebeli@

   پاسخ
 • ترجیح میدهم نگویم
  2019-11-28 15:46

  سلام.من 20سال دارم مادرم بامن عین یک کودک رفتارمیکند

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-03 10:54

   سلام
   برای حل این مسئله می بایست به مشاوره خانواده مراجعه کنید.
   لطفا تماس بگیرید و درخواست زمان مشاوره نمایید.
   شماره تماس 02188881984

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید خانم دکتر
  ببخشید من ونامزدم هفت ماه نامزدکردیم و یه چندماه اول اشنایی بود خیلی خوب بودیم ولی الان یه ماه یه و ماه نیمه که بحث داریم نه هرروزولی بخث داریم و…..میخوام که ببینم مشکل کجاست و اینکه منکه نمیخوام حساس باش و گیربدم ولی نمیدونم چجوری میشه که دوباره دست خودم نیس یه چیزی نیگم بعدکه فک میکنم میبینم خب گیرالکی بوده نمیخوام اینجوری باشه میخوام رفتارم و کارام جوری باسه که نامزدم خودش جدب من بشه و پیام بده یا هرچی

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-12-25 15:34

   سلام،
   ببینید معمولا اوائل آشنایی و نامزدی با هیجاناتی همراه هست که تا حدودی انسان رو از واقع گرایی دور میکنه. به نظر میرسه تفاوت هایی بین شما وجود داره که منشا اختلافات هست. در پیامی که فرستادید به موضوع و مشکلات اشاره ای نشده، پیشنهاد من این هست که تا مشکلات جدی نشده حتما به یک مشاور خانواده مراجعه بفرمایید و طرح موضوع کنید. حتما این مسائل کوچیک هم با همکاری خودتون رفع میشه.

   پاسخ
 • محمود محمدی
  2019-12-22 16:53

  سلام خانم دکتر جبلی من میخوام با دختری ازدواج کنم که طلاق گرفته کار من کشاورزی است اون دختر مامانی هستش چون منو دوست داره میگه هرکاری باشه ودر توانم بود انجام می دهم یا کار من درسته؟؟

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-12-25 15:29

   سلام آقای محمود محمدی،
   متاسفانه نتوانستم موضوع رو بصورت کامل متوجه بشم. لطفا بصورت کامل توضیح بفرمایید.

   پاسخ
 • hamidreza
  2019-12-23 05:13

  man emkan tamas telefoni andaram, aya emkanesh hast interneti vaght gereft?

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2019-12-25 15:27

   سلام آقای حمیدرضا،
   بله مشکلی نیست. به ایمیل drjebeli@gmail.com پیام بدید و بفرمایید مشاوره آنلاین نیاز دارید.
   شما رو راهنمایی خواهند کرد.

   پاسخ
 • نغمه
  2020-01-13 12:16

  سلام و روز بخیر…
  ببخشید شماره تماس هایی که اعلام کردین پاسخگو نیست، من در مورد مشکلم و وقت مشاوره و‌هزینه اش سوال داشتم…همسر من اصلا اصلا ابراز احساسات نمیکنه و کلا بلد نیست،در ضمن اینکه واقعا فکر میکنم به اینترنت و گوشی اعتیاد داره،و باعث شده که من در ارتباطات زناشویی مان دلسرد بشم…نمیدونم چه حسی پیدا کردم!

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-01-15 23:55

   سلام. وقت شما بخیر
   لطفا مجددا تماس حاصل بفرمایید. بین ساعات 9 صبح تا 9 شب

   پاسخ
 • Zahrapourjasem
  2020-01-16 05:56

  باعرض سلام وخسته نباشید
  بنده زهرا هستم ۴۲ ساله ساکن کالیفرنیا دارای دو دختر ۱۴و۹ساله هستم همسرم ۵۲ ساله من همسر سوم ایشون هستم از خانم اولشون یک دختر دارد و۴فرزند از ازدواج دوم مشکل بنده متوجه شدم که همسرم بهم خیانت میکنه با خانمی که پاکستانی هست و ۱۰ سال از من بزرگ‌تر هست در صورتی که ما باعلاقه تن به این ازدواج کردیم و از نظر رابطه جنسی خیلی با هم صمیمی هستیم خیلی حس درد اوری هست که هیچ کم و کسری نداشته باشی وبهت خیانت کند خیلی نگرانم چون تحمل این خیانت خیلی سخته و از جانب دیگر من خیلی بهش علاقه دارم خواهش میکنم کمکم کنید

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-02-06 12:14

   سلام شما برای اینکه مسئله‌ی خیانت همسرتون کاملاً مشخص بشه و همه جوانب مسئله بررسی بشه می‌بایست حتما و حتما از طریق اینستاگرام خانم دکتر به آی دی: dr.leilajebeli دایرکت بدید که میخواهید مشاوره تلفنی بگیرید از کالیفرنیا و با هماهنگی میتونید در واتس اپ با ایشون ارتباط تلفنی برقرار کنید و مشکلتون کاملا بررسی بشه و انشالله که بتونید این مورد رو برطرف بکنید.

   پاسخ
 • سلام خانم دکتر مادرم از زمان عقد در زندگیم دخالت می کرد الان که عروسی کردم هنوز داره دخالت می کنه و داره هر کاری می کنه تا طلاق منو بگیره د صورتیکه من در زندگیم با شوهرم هیچ مشکلی ندارم، باید چی کار کنم؟
  چند بار هم با خودش و پدرم صحبت کردم اما متاسفانه نظر پدرم رو هم تحت تاثیر قرار داده
  شما بگید چه کنم؟

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-04 14:58

   سلام برشما
   اول باید مهارت های ابراز وجود رو یاد بگیرید و اعتماد بنفستون رو بالا ببرید و با احترام با مادرتون صحبت کنید و اجازه دخالت به ایشون ندید تا شما نخواهید نمیتونند کاری بکنند.

   پاسخ
 • محمد
  2020-05-19 00:10

  سلام وقت شمابخیرپسری دارم 20ساله منومامانشومی زندفش می دهدبایدازدستش شکایت کنم بفرستم زندان بایدچکارکنم خودم خانمم امنیت جانی نداریم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-04 15:01

   سلام محمد
   باید حتما فرزندتون رو برای ویزیت پیش یک مشاوره ببرید که بررسی بشه که آیا مشکلات روانی و شخصیتی دارند یا خیر اگر نداشته باشند مشاوره مراحل قانونی به شما داده میشود.

   پاسخ
 • نگین
  2020-05-31 18:01

  سلام خانم دکتر خسته نباشید من خیلی به کمکتون نیاز دارم سر در گم هستم نمیدونم باید چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-03 10:47

   سلام
   لطفا تماس بگیرید و درخواست زمان مشاوره نمایید.
   شماره تماس 02188881984

   پاسخ
 • سلام خانم دکتر خسته نباشید. من تو زندگیم مشکل پیچیده ای دارم کاش کمکم کنید خسته شدم سر در گم هستم.

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-03 10:49

   سلام
   برای تعیین نوبت مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • عاطفه
  2020-06-10 15:59

  سلام خانوم دکتر من 18 سالمه ازدواج کردم الان یه سری مشکلات دارم میشه کمکم کنیند

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-03 10:50

   سلام
   عاطفه خانم
   برای مشاوره ازدواج اقدام به رزرو نوبت کنید و با شماره 02188881984 لطفا تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سالومه
  2020-06-17 22:05

  سلام. من از بوی بد واقعا بدم میاد و بلافاصله توی رابطه اگه بوی بدی حس کنم تماما زده میشم. دوستم عطر و ادکلن سان تارا رو به من معرفی کرد و یک رایحه عطر به انتخاب دوستم گرفتم. واقعا عطر زدن توی روابط زناشویی به شدت تاثیر گذار و موثر هست. از سایت خوبتون ممنونم.
  خیلی از اختلافات زناشویی تا این حد ساده هستند اما ما فکری به حالش نمی کنیم.

  پاسخ
 • مهسا قبادیان
  2020-06-27 12:58

  باسلام من گول شغل همسرم را خوردم .همسرم دوقطبی است .معلم است.آزواسپرم است. با هم به توافق رسیدیم که یچه نمیخواهیم بعد از دوسال بچه میخواهد به طریق مصنوعی. خدا کند کسی با دوقطبی زندگی نکندمن چون ازدواج دومم هست دیگه نمیتوانم به جدایی فکر کنم. توی این دو سال من همش بیماری اش را پنهان کردم و همه چی را خوب جلوه میدادم.از روابط نامشروع تا خوردن مشروبات الکلی . از خودزنی.از ولخرجی از کتکاری و ضرب و شتم. الان هم میخواهد مرا ببرد زیر تیغ جراحی برای فرزنددار شدن!لیاقت پدری نداره لطفاراهنمایی کنی

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-09-04 15:04

   سلام خانم قبادیان
   شما با فردی ازدواج کردید که دو قطبی هستند و خلقشون ثابت نیست و ممکن خیلی شاد و افسرده باشند و در فاز های شادی بیش از حد امکان داره دست به خلاف هایی بزنند بنابراین برای مورد ضرب و شتم به مشاوره مراجعه کنید راهنماییتون کنند.
   برای تعیین نوبت مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • لاله
  2020-07-12 03:11

  سلام مشاوره کنترل جنسی هم میدین؟

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2020-07-16 00:00

   سلام
   بله. لطفا تماس بگیرید و درخواست زمان مشاوره نمایید.

   پاسخ
 • سلام . من و همسرم ۲ ساله ک ازدواج کردیم و یک دختر یکساله داریم.من ۲۲ و همسرم ۳۲ سالشه ‌. همسرم ب خانواده اش خیلیییی اهمیت میده چ از لحاظ احساسی چ از لحاظ مادی. اما ب من و دخترم اینطور نیست. ناراحتی من گریه کردن من براش مهم نیس اما ناراحتی خانوادشو نمیتونه ببینه . توی خونه کمک ک اصلا ، حتی دخترمو یک دقیقه حاضر نیست نگه داره ک من کوچکترین کاریو انجام بدم . البته اینم بگم ک من بچه دوست داشتم و همسرم میگفت زوده و ناخواسته شد . هرموقع ک همسرم با دخترم بدرفتاری میکنه بغض گلومو میگیره و احساس گناه میکنم و عذاب وجدان . ک چرا بچه خواستم و هم زندگی همسرمو خراب کردم و هم زندگی این طفل معصومو. اوایل ازدواجمون همسرم عالی بود اما رفته رفته داریم سردتر میشیم . جوری ک یوقتایی بخاطر بچم ک باهاش بدرفتاری میکنه میگم جدا بشم اما همسرمم دوست دارم . خواهش میکنم راهنماییم کنید

  پاسخ
 • دکتر لیلا جبلی
  2020-09-04 15:07

  سلام بر شما
  باید حتما برای مشاوره مراجع کنید به روانشناس که مشکلتون به صورت خصوصی و فردی بررسی بشه و احتمالا همسرتون شخصیت وابسته دارند به خانواده و روی اینگونه شخصیت ها باید کار کرد تا وابستگیشون به خانواده کمتر بشه و هدایت شوند به سمت همسر و فرزندشون

  پاسخ
 • اینکه کسی مشکل روحی روانی داره.حرف کاملا درستیه…نه یه تصور اشتباه

  یک نمونه…..یه نفر استرس شدید داره…افسردگی داره…….عصبانیه……ناراحته……8 تا روانشناس ازش ناامید شدن…..به هر دری میزنه نمیشه

  میخواد استرس رو درست کنه.افسردگی نمیذاره…میخواد افسردگی رو درست کنه.استرس نمیذاره…..میخواد عصبانیت رو درست کنه…..استرس نمیذاره..
  بیشتر وقتا چون کسی درکش نمیکنه دلش میخواد همه رو تا سر حد مرگ کتک بزنه

  این شخص مشکل روحی و روانی داره…و هیچوقت هم نمیتونه خوب شه…..چون نه ثابت قدمی و نه عشق و نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه خوبش بکنه….حتی روانشناسی که بالاترین مرجع پژوهشی روح و روانه….که برای هر جلسه چه انلاین چه حضوری خدا تومن پول میگیرن

  ببخشید

  پاسخ
 • سلام خانوم دکتر
  من ۳۸ سالم هست ۱۵ ازدواج کردم مشکلی که دارم مربوط به خودم هست و همسرم مشکلی نداره حدود یک سال پیش به همسرم خیانت کردم و پشیمان شدم از طریق شبکه اجتماعی و همون موقعه هم همسرم متوجه شد ومن بعد از چند روز صحبت کردن با همسرم راضی کردم دیگه خیانت نمیکنم .
  ولی بعد یک سال باز نتوانستم دوباره همین کار را تکرار کردم و باز خانوم متوجه شد .من واقعا همسرم را دوست دارم و عاشقش هستم نمیدونم چه جوری با این موضع کنار بیایم و دیگر تکرار نکنم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • دکتر لیلا جبلی
   2021-08-01 20:31

   سلام
   اینکه شما همسرتان را دوست دارید تردیدی نیست اما اینکار شما آسیب بزرگی به همسرتان خواهد زد. فرض کنید شما جای همسرتان باشید. آیا تحملش را دارید؟
   شما اختلالات شخصیتی دارید و برای رفع این مشکل، حتما باید تحت مشاوره قرار بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
خروج از نسخه موبایل