مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی که در مقابل مشاوره حضوری روانشناسی تعریف می شود به دلیل داشتن مزایای فوق العاده توانسته از توجه بالایی برخوردار گردد. در ادامه در نظر داریم اطلاعات کاملی در این راستا ارائه دهیم و در بخش پایانی به سوالات متداولی که ممکن است کاربران عزیزمان در ذهن داشته باشند پاسخگو باشیم، با ما همراه باشید. همه ی ما در زندگی روزمره ی خود ممکن است گرفتار برخی از مشکلات ارتباطی با دیگران و یا روحی باشیم که نیاز است در اسرع وقت با دریافت راهنمایی لازم از کارشناسان مربوط در مشاوره آنلاین روانشناسی اقدامات پیشگیری و درمان را در پیش بگیریم، زیرا در غیر این صورت مشکل موجود تشدید خواهد یافت و به مشکلات جدی منجر خواهد شد. یک فرد متخصص در این زمینه می تواند به آسانی با کسب اطلاعات لازم راه چاره های مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. ما در بسیاری از مواقع قادر نیستیم برخی از سوء تفاهم های ایجاد شده بین اعضای خانواده و یا دوستان خود را به راحتی برطرف کنیم، از سوی دیگر برخی از تنش ها نیز ممکن است شرایط موجود را وخیم ساخته و قدرت تفکر سالم را از ما بگیرد. در بسیاری از مواقع نیز فرد به دلیل نداشتن تجربه ی کافی قادر نیست که با به کار گیری راه چاره ای مطلوب، نگرانی و یا مشکلات ایجاد شده را برطرف کند. به همین دلیل است که تاکید می شود در چنین مواقعی از خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی غافل نمانید. در چنین نوع از روش هایی شما به آسانی می توانید به متخصص مربوط دست یافته و به راحتی با ارائه ی مشکل موجود، راهکار مناسبی را دریافت کنید. ما اینجا هستیم تا شما زندگی شاد و سرشار از خوشحالی را رقم بزنید. ناملایمت ها همواره خواهند بود، هدف ان است که با دانستن اصول کار بتوانید کمترین آسیب را به خود و دیگران اعمال کنید و بیشترین سود را ببرید.

مزیت مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی مزایای فوق العاده ای دارد که از مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 • بهره مندی از بهترین کیفیت مشاوره آنلاین روانشناسی
 • امکان دسترسی به متخصص مربوط در اسرع وقت
 • صرف هزینه ی کمتر در مقایسه با مشاوره ی حًوری
 • جلوگیری از اتلاف زمان برای رسیدن به مرکز مشاوره
 • عدم اتلاف تایم در ترافیک های سنگین
 • ایده آل ترین راهکار در وضعیت کرونایی موجود
 • مناسب برای افراد بیمار و البته سالمند
 • کسب اطلاعات لازم در مدت زمان کوتاه

وجود چنین مزایا در بهره مندی از مشاوره آنلاین روانشناسی سبب شده است که روز به روز گرایش افراد به چنین خدماتی افزایش یابد. ما نیز به منظور ایجاد رفاه بیشتر کاربران عزیزمان اینک گزینه ی مشاوره ی آنلاین روانشناسی و مشاوره تلفنی روانشناسی را برای شما عزیزان فعال کرده ایم، به راحتی در هر جای دنیا که باشید می توانید از خدمات فوق العاده کاربر پسند مشاوره ی آنلاین روانشناسی بهره مند شوید. با دریافت اطلاعات لازم از مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید به خوبی رابطه ی خود با افراد دیگر را بهبود بخشید. آیا می دانید منشا تعداد زیادی از بیماری های مختلف ریشه در مشکلات روحی دارد؟ زمانی که روح و روان فرد قادر به دریافت التیام لازم نیست، فرد می تواند به بیماری های صعب العلاج به راحتی مبتلا گردد. به همین دلیل است که تاکید می شود سعی کنید همواره شاد باشید. شاد زیستن زمانی ممکن است که شما قادر باشید با ناسازگاری های روزگار کنار بیایید. اجازه دهید یک واقعیت کلی را توضیح دهم، هیچ فردی در دنیا نمی تواند ابراز کند که هیچ گونه مشکلی ندارد.

بهترین مشاوره آنلاین روانشناسی

بهترین مشاوره آنلاین روانشناسی را همین اکنون با تماس با شماره های موجود در اولین صفحه ی وب سایتمان دریافت کنید. اگر در خارج از کشور هستید می توانید از طریق ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام هماهنگی لازم را به دست آورید. همکاران پذیرش ما اطلاعات و راهنمایی لازم را به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. بهترین مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند به راحتی با ارائه ی راهکار های مطلوب شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کند. همه ی ما به دلیل مشغله و البته فعالیت های متفاوتی که داریم قار نیستیم که دانش خود را در زمینه روانشناسی افزایش دهیم به همین دلیل لازم است در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل با افراد کاردان در این زمینه در ارتباط باشیم. مشاوره آنلاین روانشناسی با صرف کمترین هزینه به ما اجازه می دهد تا بیشترین اطلاعات و راهنمایی را در برطرف ساختن مشکل موجود به دست آوریم. مشاوره آنلاین روانشناسی در اثر پیشرفت تکنولوژی ایجاد شده است، به وجود آمدن بسیاری از برنامه و سرویس های برقراری ارتباط آسان از به ما اجازه می دهد که بتوانیم به خوبی و البته با سرعت بیشتر حتی اقدامات مربوط به درمان را انجام دهیم. برای کسب اطلاعات کافی در مورد رزرو وقت مشاوره آنلاین روانشناسی با ما در ارتباط باشید. ما اینجا هستیم تا شما به راحتی بتوانید برای مشکلات خود راه کرهای مطلوبی به دست آورید. اینک وقت مشاوره ی آنلاین را برای همه ی کاربران خود در سراسر جهان فعال کرده ایم تا بتوانیم به آسانی اطلاعت مربوط را در اختیار شما قرار داده و غم و ناراحتی های شما را بزداییم. شما تنها نیستید. شما می توانید با کسب راهنمایی لازم موفق تر عمل کرده و زندگی پر از آرامش را داشته باشید.

هزینه مشاوره آنلاین روانشناسی

هزینه ی مشاوره آنلاین روانشناسی چقدر است ؟ به منظور ارائه ی خدمات کاربر پسند و البته کمک به همه ی عزیزانی که ما را دنبال می کنند، در نظر داریم که مناسب ترین و معقول ترین هزینه ها را از کاربران عزیزمان به منظور ارائه ی مشاوره آنلاین روانشناسی دریافت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ی دقیق مشاوره می توانید با ما با شماره های موجود در ارتباط بوده و یا از طریق ارسال دایرکت در حساب اینستاگرام راهنمایی لازم را به دست آورید. همه ما به نوعی گرفتار برخی از نگرانی و ناملایمت ها هستیم و آنچه که ما را از هم متفاوت ساخته و سبب شده است برخی از ما بتوانیم شادتر و خوشحال تر و با نگرش مثبت تر به زندگی بنگریم، طرز تفکر ما است. انسان موجودی ارزشمند و توانا است، او باید بداند که به آسانی می تواند از پس همه ی ناملایمت ها بر آید. هرگز روحیه ی خود را تضعیف نکنید.

بهره مندی از مشاوره آنلاین روانشناسی

در بسیاری از مواقع ما می توانیم رفتار مطلوبی داشته باشیم و این امر مشکلات موجود در رابطه های ما را به شدت مختل می کند. هر گز اقدامی خودسرانه انجام ندهید که بعد از گذشت سال ها پشیمان شوید و دیگر هیچ راه چاره ای برای جبران نباشد. مشورت و دریافت راهنمایی همواره می تواند سودمند باشد . حال اگر بتوانید با افراد خردمند و متخصص آگاهی لازم را دریافت کنید دیگر به آسانی می توانید به راه حل مناسب دست یابید. لزومی ندارد که شما گرفتار یک مشکل با اطرافیان خود باشید و سپس تصمیم برای مراجعه به روانشناس را بگیرید. اگر احساس میکنید از زندگی شادی برخوردار نیستید، اگر احساس می کنید به اهداف خود نمی رسید، اگر احساس میکنید یک جای کار میلنگد بلافاصله با ما با شمارهای موجود و یا از طریق ارسال پیام در اینستاگرام در ارتباط باشید. وجود هرگونه غم و ناراحتی و یا مشکلات مربوط به استرس و اضطراب اگر در زمان مشخص برطرف شود و ریشه کن نگردد می تواند از به وجود آمدن بسیاری از مشکلات دیگر نیز جلوگیری کند. دقت کرده اید که وقتی نمی توانید به خوبی تصمیم بگیرید و یا نمی توانید به اعصاب خود مسلط باشید، شرایط موجود را بحرانی تر می شود. مدیریت بحران نیازمند داشتن اطلاعات و البته صبر کافی است. شما با تمرین و دریافت راهنمایی لازم می توانید به آسانی بر خشم، بر میزان استرس و اضطراب خود در مواقع ضروری مسلط باشید.

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی

با برخورداری از خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی همین اکنون به هر گونه ناملایتی که در زندگی شما جریان دارد، پایان دهید. زندگی ارزش لنگان لنگان رفتن را هم ندارد ولی بسیاری از گرفتاری ها سبب می شود که انسان دیگر تحمل بسیاری از سختی هها را نداشته باشید. داشتن روابط نامطلوب با اطرافیان و یا نداشتن توانایی لازم برای حل تعارضات موجود با دیگران به راحتی می تواند زندگی شما را تحت کنترل قرار داده و این امر نیز به نوبه ی خود موفقیت شما را در مسائل مختلف مختل خواهد کرد. تصور کنید اگر شما قادر نباشید بر استرس و اضطراب خود حاکم باشید چگونه انتظار دارید که در یک آزمون مهم تحصیلی بتوانید موفق عمل کنید. اینک با دریافت مشاوره آنلاین روانشناسی زمان آن رسیده است که به هر گونه رفتار ناخوشایند پایان دهید. لازم به ذکر است که حتما با بررسی و تحقیق کافی سعی کنید مشاوره آنلاین روانشناسی را از افراد خبره و با تجربه در این زمینه دریافت کنید، زیرا متاسفانه سودجویان بسیاری هستند که به دنبال کسب سود در صد کلاهبرداری از افراد بوده و نه تنها هزینه های گزافی برای وقت مشاوره دریافت می کنند، بلکه با ارائه ی اطلاعات نادرست می تواند ناملایمتی موجود را تخریب تر کنند. به همین دلیل تاکید می شود که قبل از دریافت هرگونه مشاوره آنلاین روانشناسی سعی کنید با کسب اطلاعات کامل ، اطمینان لازم را به دست آورید.

مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین روانشناسی

در شرایط کرونای موجود و البته برای برخی از کاربرانی که شرایط مساعد برای بهره مندی از مشاوره ی حضوری را ندارند بهره مندی از مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند بسیار مفید باشد. در قسمت های قبلی به مهمترین مزیت استفاده از این نوع از مشاوره های آنلاین پرداخته ایم. شما نیز اگر به دنبال آن هستید که در زمان خود صرفه جویی کنید و با معقول ترین هزینه اطلاعات و راهنمایی لازم را به دست آورید می توانید چنین مشاوره های آنلاین را در اولویت قرار دهید. همکاران ما با دریافت اطلاعات مربوط، زمان مشخص را برای مشاوره مشخص خواهند کرد. با توجه به این موضوع که کنسل شدن زمان و وقت مشاوره و تعویق آن به زمان دیگر می تواند دردسرهای خاصی به همراه داشته باشد از همه ی کاربران عزیزمان درخواست می شود که تا حد امکان سعی کنند در زمان مشخص شده در جلسه ی مشاوره آنلاین روانشناسی حضور داشته باشند.

سوالات متداول در خصوص مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین و تلفنی به چند صورت انجام میگیرد؟مشاوره آنلاین روانشناسی که به صورت صوتی و یا تصویری انجام می شود و کاربران عزیزمان از طریق برنامه ی واتس اپ می توانند راهنمایی لازم را به دست آورند. این نوع از مشاوره های آنلاین هم برای عزیزانی که در داخل کشور و هم خارج از کشور حضور دارنداز طریق اکانت اینستاگرام dr.leilajebeli مقدور می باشد. در مقابل مشاوره ی آنلاین، دوستانی که در داخل کشور هستند می توانند از طریق تماس با شماره ی 02188881984 از مشاوره ی تلفنی نیز بهره مند شوند که به مراتب هزینه ی کمتری دارد.

 • مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی تلفنی؟ مشاوره ی آنلاین و تلفنی با توجه به این مورد که می تواند از اتلاف زمان جلوگیری کند و در شرایط کرونایی فعلی بسیار کارساز باشد در مقایسه با نوع مشاوره ی حضوری از توجه بسیار زیادی برخوردار است.
 • مشاوره آنلاین و تلفنی مناسب چه کسانی است؟ مشاوره ی آنلاین برای همه ی عزیزان می تواند گزینه ی خوبی باشد ، البته برای افرادی که شرایط کافی برای حضور در جلسات حضوری را ندارند نیز گزینه ی بسیار ایده آل است.
 • قوانین اخلاقی در مورد روانشناسی آنلاین چیست؟ وقت مشاوره نیم ساعت است، لازم است به وقت مشاوره پایبند باشیم.
 • در چه مواردی می توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد؟ در همه ی موارد می توان از مشاوره آنلاین بهره مند شد.
 • مشاوره آنلاین به کدام کشورها ارائه می شود؟ به همه ی کشورها در سراسر دنیا
 • محدوده ی زمانی مشاوره آنلاین را بفرمایید؟ محدوده ی زمانی نیم ساعته مد نظر است که البته قابل افزایش بوده و در این حالت هزینه مشاوره نیز بیشتر خواهد بود.
 • از خدمات قابل ارائه در مشاوره انلاین به چند نکته اشاره کنید؟ بهره مندی از راهنمایی افراد با تجربه با مشاوره آنلاین روانشناسی شما کمک خواهد کرد که به راحتی بتواند مشکلات خود را با همسرتان، فرزندتان و یا اعضای دیگر خانواده و البته دوستان خود حل کنید و همچنین به بسیاری از استرس و اضطراب های موجود در زندگیتان پایان دهید.

3 دیدگاه. Leave new

 • تاجدینی
  2020-09-02 17:44

  با سلام با فرزندی که به خاطر نداشتن همبازی
  پرخاشگر شده چه کنیم؟

  پاسخ
 • امیر
  2020-10-14 00:59

  سلام لطفا شماره ی تلفنی که به واتس آپ یا تلگرام وصل هست رو بفرمایید تا من بتونم باهاتون تماس بگیرم. من خارج از کشور زندگی میکنم. ممنونم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست